Mladí hasiči v roce 2016

Rok 2016 začal soutěží v uzlování v Libiši.

Také jsme si byli zaplavat a zahrát různé hry v bazénu Neratovice, kde se nám moc líbilo.
Po rozptýlení v bazénu nás čekala naše první brigáda v letošním roce, natírání překážek na trénování šedesát a sto metrů jednotlivců, ale i štafet na celoroční hru Plamen.

Během měsíce dubna jsme se zapojili do akce ukliďme Česko.

Hned jak se oteplilo, začali jsme trénovat venku na závody v Jablonci, Chlumíně, Cítově a Jaroměři.

Po těchto závodech jsme se vydali na kolech do sousední vesnice Sudovo Hlavno na soutěž v požárním útoku.
Někteří se učili na zkoušky odborností, které si udělali den poté.

Dále jsme pilně trénovali na závěrečné kolo hry Plamen, které se konalo v Tuhani.

Na odreagování jsme jeli na víkend stanovat do autocampu Kokořín. Bylo to moc hezké a už se moc těšíme, až zase někam vyrazíme.

Další soutěž byla v Mělníku. Soutěžilo se ve štafetách a v požárním útoku.

Poslední závody před velkými prázdninami byly v Liblicích.

Hned po prázdninách jsme opět začali trénovat šedesát a sto metrů s jednotlivci a požární útok.
Dne 10. a 11. září jsme byli na závodech v Pískové Lhotě. První den jsme tam byli s mladšími a staršími žáky, druhý den s dorostenkami.

O týden později nás čekala soutěž v Brandýse nad Labem, kde poprvé běželo i družstvo dorostu.

A konečně, dne 24. září byly závody u nás, ve Dřísech.

Po těchto závodech následovala soutěž v ZPV v Klech.

Ve dnech 12. – 13. listopadu jsme byli na soutěži šedesát metrů s překážkami v Praze. Potom jsme absolvovali dlouhou cestu do Ostravy také na závody šedesát metrů s překážkami.

Rok 2016 zakončila exkurze k hasičům do Prahy.