Výjezdová jednotka

Výjezdová jednotka JSDHO Dřísy je zařazena do plošného pokrytí Středočeského kraje a je v kategorii JPO V.

Jednotka má k dnešnímu dni 11 členů.
Velitel jednotky: Radek Svoboda
Velitelé družstev: Roman Vladyka
Strojníci: Petr Kůla, Jan Dvořák, Josef Vopat
Hasiči: Antonín Schober, Jakub Krkavec, Martin Kůla, Vladimír Hrdina, Marcela Podhorová, Nikola Kolínská

Technika:

CAS 25 Š 706 RTHP – cisternová automobilová stříkačka je vybavena pro zásah při požáru, také i technického charakteru (čerpání vody, spadlé stromy a pro případné doplňování vody při požáru)
Pořízena byla koncem roku 2020.

Agregáty: Motorová pila, kalové čerpadlo, plovoucí čerpadlo, elektrocentrála s halogenovými světly

FIAT DUCATO COMBI L2H2 – vozidlo je využíváno pro výjezdovou jednotku a pro potřeby obce Dřísy.

ANK Avia 31 – Automobilový nosič kontejnerů vozidlo je z větší části využíváno na práci pro Obec Dřísy odvoz kontejnerů s BIO Odpadem.

Dopravní automobil – Volkswagen Transporter – vozidlo je využíváno pro výjezdovou jednotku a nejvíce se využívá na dopravu mladých hasičů na soutěže po celé České republice.