ZPV Všetaty 2021

V sobotu 9.10. se uskutečnilo první kolo Hry Plamen a to závod požárnické všestrannosti ve Všetatech.

Původně jsme plánovali, že se na závody vydáme celkem s pěti hlídkami a dvěma dorostenci, ale kvůli velkému počtu nemocných dětí jsme postavili pouze jednu hlídku mladších a jednu starších.

Z našich přípravkářů se zúčastnili pouze dva přeživší, kteří vypomohli družstvu z SDH Byšice a umístili se na krásném druhém místě.

Naše hlídka mladších žáků byla doplněna o Dana z SDH Konětopy (moc děkujeme). Děti si na trati vedli velice dobře, oproti ostatním sborům moc nechybovali, celkem rychle běželi a na trati si velice pomáhali. Pro nás veliké překvapení, ale bylo z toho nádherné 2. místo.

Jako třetí kategorie běželi starší žáci. Ti se po zbytečné chybě na zdravovědě, umístili i vzhledem k pomalejšímu běhu na 7. místě.

Jako poslední běželi dva dorostenci Tonda a Kuba. Oba jen minimálně chybovali, rychle běželi a tak z toho bylo pro Tondu 1. místo a pro Kubu 3. místo.