Rok 2018

Rok 2018

Jako každý rok, i tento, začal soutěží v uzlování v Libiši.

Následně jsme se s jednotlivci zúčastnili soutěží v Ostravě, Jablonci, Chlumíně, a dne 14. 4. také na soutěži 90 metrů s překážkami ve Dřísech, kterou uspořádali naši dorostenci.

Během měsíce dubna jsme se zapojili do akce „Ukliďme Česko“ a také jsme pilně trénovali na závody štafet, které se konaly v Mělníce koncem dubna.

O týden později jeli dorostenci spolu s týmem žen do Želíz na závody v požárním útoku, dále pak do Cítova, kde se zúčastnili jak požárních útoků, tak i 100 metrů překážek.

Následující týden jsme se na kolech vydali do sousední vesnice Sudovo Hlavno. Této soutěže se zúčastnil celý náš kolektiv, včetně družstev žen a mužů.

Další týden muži opět zavítali do Cítova na okresní kolo v požárním sportu.

Závěrečné kolo hry PLAMEN proběhlo v Úžicích. Tam se nám ale bohužel moc nedařilo a za porušení kázně jsme byli vyloučeni z celého dne.

Náladu nám spravilo stanování v autokempu Kokořín.

Následující víkend jsme předvedli ukázky požárního sportu na Dni obce Dřísy a poslední závody před velkými prázdninami proběhly v Liblicích.

Po prázdninách nás čekaly závody v Pískové Lhotě s jednotlivci a v Brandýse nad Labem s celým kolektivem.

Hned další týden proběhly závody u nás, ve Dřísech, a na začátku října jsme pořádali první kolo hry PLAMEN, ZPV, také u nás.

Další fotografie ze ZPV naleznete zde: https://sdhdrisy.rajce.idnes.cz/ZPV_2018_Drisy/

Rok 2018 zakončily dvě soutěže pro jednotlivce, v Praze a v Ostravě.

V průběhu roku proběhly zkoušky odborností formou besedy a promítání.